Zabiegi kosmetyczne na wiosnę.

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę są wspaniałym sposobem na poprawienie nie tylko urody, lecz także samopoczucia. Każda z nas chce się czuć i wyglądać kwitnąco. Pragniesz odświeżyć swoją skórę po zimie? Sprawdź, jakie zabiegi kosmetyczne oferujemy i wybierz coś dla siebie.

Na początek – wyszczuplanie ciała.

W naszym Studio Sylwetki oferujemy zabiegi, które w bardzo szybkim czasie pomogą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nagromadzonej przez zimowe miesiące. Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej polegający na zamrażaniu tłuszczu, co skutkuje zmniejszeniem podskórnej tkanki tłuszczowej. Jak większość nowości, kriolipoliza przywędrowała do nas z USA. Jest najnowszym sposobem na odchudzenie ciała za pomocą ingerencji zewnętrznych narzędzi.
W przypadku modelowania sylwetki, wykorzystać świetnie sprawdzi się też modelator. Doskonale rozbija lipidy, uelastycznia skórę i wyjątkowo ją wygładza.

Zabiegi na twarz.

Złuszczanie kwasami.

Twoja skóra po zimie potrzebuje podobnego odświeżenia, co Twoja szafa. Najlepszym rozwiązaniem jest zrzucenie grubej warstwy i złuszczenie jej kwasami.
Efekty: wzmocnienie skóry, poprawa elastyczności i napięcia skóry, przywrócenie naturalnego bilansu wilgotności, zwężenie porów skóry, złuszczenie starych warstw naskórka, spłycenie blizn, regeneracja skóry, zwalczenie suchości i zwiotczenia, wzmocnienie mechanizmów obronnych i ochronnych skóry. Zaleca się wykonanie 5-10 zabiegów.
W zależności od rodzaju skóry i jej stanu, wiosna to świetny okres na wykonanie mezoterapii mikroigłowej, regenerującej skrę i zatrzymującej procesy starzenia.
Preparaty, które dzięki niej są dostarczane w głąb skóry, usprawniają mikrokrążenie oraz zwiększają metabolizm komórkowy.

Kwas hialuronowy i botoks.

Te dwa najpopularniejsze wypełniacze można z powodzeniem stosować przez cały rok. Kwas hialuronowy zregeneruje odwodnioną po zimie skórę, a botoks pozwoli nam pozbyć się głębszych zmarszczek lub pierwszych oznak starzenia się skóry.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których zdecydujemy czego Twoja skóra potrzebuje najbardziej.