Kosmetyki Pevonia

Ekskluzywna marka produktów pielęgnacyjnych, obecna w prestiżowych ośrodkach Spa na całym świecie. Oferta obejmuje ponad 150 profesjonalnych zabiegów relaksująco-upiększających do twarzy i ciała oraz ponad 350 produktów do pielęgnacji w domu i w Spa. Pevonia zapewnia skuteczną pielęgnację skóry dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

To, co najcenniejsze w morzu i na lądzie…
Połączenie najnowocześniejszą technologią najczystszych naturalnych ekstraktów morskich i roślinnych sprawiło, że powstały wyjątkowe kosmetyki, które przynoszą widoczne efekty i dostarczają niezrównanych doznań.

Potwierdzona skuteczność…
Najlepsi specjaliści w dziedzinie pielęgnacji skóry, opracowali unikalny zestaw profesjonalnych zabiegów Spa, dostosowanych specjalnie do potrzeb Twojego ciała. Aby przedłużyć wyjątkowe rezultaty zabiegów, nasi eksperci rozszerzyli ofertę o specjalny program domowej pielęgnacji.

Zjednoczenie z naturą skóry…
Stosując w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska opakowania, Pevonia pozostaje w pełnej harmonii z naturą. Produkty zawierają fito-ekstrakty, są pozbawione parabenów i nie są testowane na zwierzętach.

Działania proekologiczne Pevonii

W 2008 roku, w ramach działań proekologicznych Pevonia przystąpiła do stowarzyszenia Organic Trade Association (OTA), którego celem jest promowanie i wspieranie handlu produktów organicznych na rzecz ochrony środowiska, rolnictwa, klientów oraz gospodarki. Współpraca z OTA pozwala jednoczyć rynek tak, aby organizacje zaczęły postrzegać naturalne produkty jako bardzo ważną część codziennego życia, a życie ludzkie i środowisko naturalne mogły być chronione

Pevonia to idealny wybór, aby mieć promienistą, zdrową i odmłodzoną skórę!

  • Wybrane fitoekstrakty organiczne
  • Najnowsze i sprawdzone składniki
  • Zaawansowane technologie produkcji
  • Programy pielęgnacji w domu wzmacniające rezultaty
  • Organiczne olejki eteryczne
  • Naturalne, ekologiczne preparaty
  • Chiralnie poprawne
  • Uniwersalne zabiegi Spa gwarantujące wyniki
WYBIERZ JĘZYK