Jak pozostać sobą w lepszej wersji? Medycyna estetyczna bez tajemnic.

Czy z upływem czasu, moja twarz zawsze odzwierciedla to, co czuję? Aż 80% badanych kobiet odczuwa rozdźwięk między tym, kim są, a tym co mówi ich wizerunek. Zapewne też nie raz rozmyślałaś na temat tego, jak Twoja twarz zmienia się z upływem czasu.
Warto pomyśleć o rozwiązaniach tych problemów, a w Avignion jest ich kilka.
Teraz dzięki medycynie estetycznej możemy odzyskać optymistyczne spojrzenie. Nie chodzi o przerabianie twarzy, ale wymazanie z niej negatywnych emocji, oznak zmęczenia i starzenia.
Aby przywrócić Twoje dobre samopoczucie stosujemy iniekcje kwasu hialuronowego FILORGA. Dzięki nim można przywrócić twarzy prawdziwy charakter, zachowując płytsze i głębsze zmarszczki, które stanowią o naszej osobowości, a usuwając jedynie te, które przekłamują wyrażane emocje.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. To substancja, która potrafi zatrzymywać wodę w ilościach do 1000 razy większych niż jej własna objętość. Ponieważ wraz z upływem lat ilość kwasu hialuronowego maleje, pojawił się pomysł, by go podawać w formie iniekcji i w ten sposób wypełniać zmarszczki.

Kwas hialuronowy nawilża komórki, wypełnia zmarszczki, odbudowuje utraconą objętość a także przywraca skórze jej jędrność i gęstość. Iniekcje kwasu hialuronowego można stosować do wielu obszarów twarzy.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty korekcji trwałe utrzymują się średnio 18 meisięcy. W ten sposób każdy może także zachować kontrolę nad własnym wyglądem. Okres, przez jaki utrzymują się efekty zabiegu zależy od wieku, ilości podawanego wypełniacza, obszaru twarzy, jakości skóry oraz prowadzonego stylu życia.

Przed zabiegiem wskazana jest bezpłatna konsultacja w naszym salonie i zadanie wszystkich nurtujących pytań.