Wyjątkowe miejsce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmodtempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo

consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

O nas

Opinie klientów

 • Bardzo polecam, przemiła , profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona i na pewno przyjdę ponownie jak będę w Polsce. Dziękuje wszystkim Panią, iż pomimo napiętego grafiku, znalazły czas na moje dodatkowe zabiegi 😁Pozdrawiam i do zobaczenia
  - Katarzyna
 • Wizyta w tym studiu to chwila relaksu i gwarancja mile spędzonego czasu :) bardzo dobrze wspominam swoje wizyty na pedicurze. Zawsze wychodziłam zadowolona i regularnie wracałam. Pani właścicielka jest przesympatyczną osobą i dzięki panującej w tym studio atmosferze chętnie się do niego wraca na kolejne usługi:)
  - Anna
 • Bardzo skuteczne i bezbolesne zabiegi depilacji laserem Ellipse, oczyszczanie twarzy idealne na cieple dni, czyli Oksybrazja daje również super efekty. Przemiła atmosfera sprawia że chce się wracać do tego miejsca. Skuteczność i przyjazne nastawienie. Po prostu fantastycznie!
  - Aneta
 • Miałam wykonywana depilacje laserem ELLIPSE. Już po pierwszym zabiegu widać sporą różnice, a mam jasne owłosienie. W 30 minut zrobione łydki, pachy i okolice bikini. Podałam się również zabiegowi redukcji naczynek na twarzy. Rewelacja! Polecam i na pewno wrócę na kolejne zabiegi.
  - Marta
 • Pełen profesjonalizm. Właścicielka oraz personel pełen uśmiechu oraz empatii. Dbałość o każdy detal. Chce się wracać 😁. Gorąco polecam!!!!!!
  - Monika
WYBIERZ JĘZYK